Awans jest nasz!

W niedzielę (10 czerwca) LKS Źródło Kromołów pokonało KS Zaporę Przeczyce 4:0. Bramki dla Źródła zdobyli: Dawid Janoska (2), Błażej Janoska i Szymon Mogielski. Mecz został przerwany w 16. minucie przy stanie 4:0 z powodu zdekompletowania drużyny gości.

ŹRÓDŁO KROMOŁÓW: Jordan Pazia - Marcin Karasek, Damian Kot (c), Krzysztof Laber, Przemysław Orman - Łukasz Zamora - Artur Oczko, Grzegorz Kobuszewski - Dawid Janoska, Szymon Mogielski, Błażej Janoska
Rezerwa: Emil Makieła, Jarosław Rasztabiga, Jacek Zgryźniak, Bartłomiej Wacławik, Damian Latko, Dawid Nędza, Dawid Treściński
Trener: Andrzej Lenartowicz

Awans do Klasy A
Zarząd Klubu pragnie serdecznie podziękować zawodnikom, trenerom, działaczom, sponsorom i kibicom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do wywalczenia awansu do Klasy A.