rockowe kolędowanie

W piątkowy wieczór, poprzedzający ostatnią niedzielę adwentu i czas świąt Bożego Narodzenia w Pałacyku nad Wartą odbył się kolejny koncert. Tym razem w rockowej wersji zabrzmiały polskie tradycyjne kolędy a także anglojęzyczne świąteczne utwory znane chyba na całym świecie. A wszystko to za sprawą Jurajskiej Szkoły Rocka i MOK w Zawierciu. Młodzi muzycy, wykonawcy stworzyli nie zapomnianie wydarzenie artystyczno-muzyczne, które może na stałe wpisze się w kalendarz przed swiątecznego kolędowania w mieście Zawierciu. 

Poniżej informacja ze strony www.zawiercie.eu oraz link do zdjeć z występu. 

 

 

20 grudnia Pałacyk nad Wartą w Kromołowie pękał w szwach, a to za sprawą Jurajskiej Szkoły Rocka, która wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury „Centrum”, zorganizowała wyjątkowy koncert „Kolędy na Rockowo”.

Można było usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy - m.in.: „Gdy śliczna Panna”, „Lulajże Jezuniu”, „Cicha noc”, Dzisiaj w Betlejem” i „Gdy się Chrystus rodzi”, ale również zagraniczne piosenki świąteczne „Jingle Bells”, „Santa Claus” czy „Last Christmas”. Oryginalne, mocne brzmienie utworów - znanych przeważnie z tradycyjnych wersji - zachwyciło publiczność, wśród której zasieli m.in. Sekretarz Agata Jarza-Korpyś, dyrektor MOK Andrzej Danecki i Przewodniczący Osiedla Kromołów Włodzimierz Czech.

 

https://www.zawiercie.eu/aktualnosci/7835#!prettyPhoto

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.

joomla template