Strona główna Sport Relacje z meczów Porażka Źródła z Mistrzem Ligi

Porażka Źródła z Mistrzem Ligi

W sobotę (22 czerwca) LKS Źródło Kromołów przegrało na własnym stadionie z LKS Tęczą Błędów 1:7 (0:2). Bramki dla gości zdobyli: Nikodem Motyka (10.), Mariusz Suwaj (28.), Mariusz Rejdych (57. - k.), oraz Mateusz Skrzypek (70.), Ariel Afeltowicz (77.,82., 88.). Honorowe trafienie dla Źródła uzyskał z rzutu wolnego Piotr Pawełek (86.).

ŹRÓDŁO KROMOŁÓW: Jordan Pazia (70. Mateusz Sikora) - Jacek Zgryźniak, Damian Kot (C), Radosław Dudek, Konrad Szafran - Łukasz Zamora - Mateusz Sokołowski (70. Błażej Janoska), Piotr Pawełek, Artur Oczko - Jarosław Rasztabiga, Rafał Sikora (60. Artur Wnuk)
trener: Andrzej Lenartowicz

"Czerwono-zieloni" zakończyła ligowe zmagania na 12. pozycji. Teraz przed piłkarzami z najstarszej dzielnicy Zawiercia zasłużona przerwa na regenerację sił. Kromołowianie wrócą do treningów w połowie lipca. Natomiast planowane rozpoczęcie nowej kampanii A-Klasy przewidziano na 17 sierpnia.

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.