Strona główna Sport Relacje z meczów Źródło gromi w derbach powiatu!

Źródło gromi w derbach powiatu!

W środę (23 października) LKS Źródło Kromołów rozbiło w derbowym pojedynku MKS Poręba 5:0 (3:0). Hat-tricka w tym spotkaniu skompletował Rafał Sikora, wpisując się na listę strzelców w 16., 28. i 89. minucie, a przy trafieniach asystowali mu Łukasz Zamora (dwukrotnie) i Bogdan Szadkowski. Ponadto, dwie bramki dołożył popularny "Zamorka", który w 41. i 65. minucie pokonał Macieja Maciejewskiego, pewnie egzekwując rzuty karne.

W 70. minucie Sebastian Pniak został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką i goście kończyli mecz w dziesiątkę.

Środowa potyczka z MKS-em Poręba była również ligowym debiutem w pierwszej drużynie dla Damiana Hardyna.

Dzięki derbowej wiktorii, kromołowianie awansowali na siódmą pozycję w ligowej hierarchii. Była to także czwarta wygrana z rzędu na własnym stadionie, dodatkowo bez straty gola.

ŹRÓDŁO KROMOŁÓW: Tomasz Stańczyk - Damian Latko (85. Bartosz Koral), Damian Kot (C), Marek Łągiewka, Robert Kowalski - Sławomir Turlej (25. Mateusz Sokołowski), Łukasz Zamora, Artur Oczko (80. Damian Hardyn), Błażej Janoska (60. Jarosław Rasztabiga) - Bogdan Szadkowski, Rafał Sikora
rezerwa: Mateusz Sikora, Bartosz Nowiński, Szymon Mogielski
trener: Bogdan Szadkowski

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.