Strona główna Sport Relacje z meczów Minimalna porażka z liderem po wyrównanej walce

Minimalna porażka z liderem po wyrównanej walce

W sobotę (23 listopada) LKS Źródło Kromołów przegrało z najlepszą drużyną pierwszej części sezonu - KS Niwy Brudzowice 2:1 (1:1). Był to mecz w ramach pierwszej kolejki serii rewanżowej sosnowieckiej Klasy A.

Piłkarze z najstarszej dzielnicy Zawiercia zakończyli 2013 r. wyjazdową porażką z Niwami, które spędzą przerwę zimową na pierwszej pozycji w ligowej hierarchii. Jednak przy odrobinie szczęścia, a przede wszystkim większej koncentracji pod bramką rywali, kromołowianie mogli wyjechać z Brudzowic w lepszych nastrojach. Wynik spotkania otworzył w 15. minucie Damian Kowalski. Pomimo problemów kadrowych, Źródło postawiło wymagające warunki przeciwnikowi i już w następnym kwadransie gry Rafał Sikora doprowadził do wyrównania. Po zmianie stron oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji podbramkowych, ale nie przyniosły one zmiany rezultatu. Dopiero w 74. minucie, dzięki trafieniu Marcina Krawczyka, gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Niebawem na naszej stronie zaprezentujemy obszerne podsumowanie rundy jesiennej, a także przedstawimy plan okresu przygotowawczego kromołowskiego LKS-u.

ŹRÓDŁO KROMOŁÓW: Tomasz Stańczyk - Andrzej Jadczyk, Bogdan Szadkowski (C), Bartłomiej Nędza, Szymon Mogielski - Mateusz Sokołowski (80. Damian Hardyn), Łukasz Zamora, Artur Oczko, Jarosław Rasztabiga - Bartosz Nowiński (75. Dawid Nędza), Rafał Sikora
rezerwa: Mateusz Sikora, Bartosz Koral
trener: Bogdan Szadkowski

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.