Strona główna

Ważne informacja dla mieszkańców ze Starostwa Powiatowego

      KOLEJNY KOMUNIKAT ul. Łośnicka i Filaretów  

 

Ważne informacje, daty dla mieszkańców dz. Kromołów w związku z przebudową dróg – Łośnickiej oraz Filaretów ze Starostwa Powiatowego.

 
Poniżej podajemy kolejne etapy robót w związku z realizacją zdania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1726 S i 1730 S na odcinku od skrzyżowania ulicy Leśnej z ulicą Piłsudskiego (rondo) do drogi krajowej nr 78 w miejscowości Zawiercie – Kromołów”:
 
 
  • Do poniedziałku 22 marca na ul. Łośnickiej na odcinakach objętych ruchem wahadłowym, planowane jest zakończenie prac brukarskich.

 

  • Od 22 marca zostaną rozpoczęte kolejne etapy robót w okolicy skrzyżowania ul. Łośnickiej z ul. Filaretów do skrzyżowania z ul. Hallera w Kromołowie. Wprowadzony zostanie tam ruch wahadłowy.

 

  • Od 24 marca planowane jest rozpoczęcie prac brukarskich na odcinku przed skrzyżowaniem ul. Łośnickiej z ul. Wyspiańskiego do skrzyżowania z ul. Bema. Na tym odcinku również zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

 

  • Przypominamy, że od 22 marca ulica Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Źródlaną i Senatorską do skrzyżowania z ul. Równą zostanie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego.

 

joomla template