GONAR-BIS dla SP-13

 

Wielokrotnie wspominam Państwu w kontekście naszej dzielnicy o rodzimych przedsiębiorcach, filantropach. O tym, że zawsze swoim pomocą, wsparciem, obdarowują nasze lokalne organizacje: Towarzystwo Sympatyków Kromołowa, RZF „Kromołowianie”, LKS Źródło Kromołów, OSP Kromołów, Kromołowską Parafię oraz naszą Szkołę Podstawową nr 13. Zawsze jako społecznicy, mieszkańcy jesteśmy za to wdzięczni. Podobnie jak nasza młodzież, dyrekcja naszej szkoły a także grono pedagogiczne w związku z przekazanym czekiem na kwotę 20 000 zł przez firmę „GONAR-BIS” Sp. z o.o. - przez Państwa Olgę i Stefana Król z Rodziną. Uroczyste Symboliczne wręczenie czeku odbyło się podczas uroczystej gali BCC w Katowicach.

Dzięki staraniom dyrektora naszej szkoły Andrzeja Wilka przekazane środki będą jak zawsze dobrze wykorzystane na ulepszanie bazy dydaktycznej w placówce, do której uczęszczają dzieci i młodzież z Kromołowa oraz ościennych dzielnic, sołectw: Łośnice, Pomrożyce, Piecki, Skarżyce, Żerkowice, Karlin, Bzów, Wydra Zielona. Do tej szkoły uczęszczali również Darczyńcy i zapewne wielu z nas. Jako społeczność najstarszej dzielnicy, również przyłączamy się do podziękowań i wyrazów szacunku za tak szlachetny gest.

 

Wpis z profilu SP-13 Andrzej Wilk na Facebook’u:

„Składamy szczególne podziękowania dla Państwa Olgi i Stefana Król za wsparcie finansowe jakiego od lat udzielająnaszej szkole. Podczas uroczystej Gali BCC w Katowicach otrzymaliśmy czek na kwotę20000,00 zł. od Firmy GONAR. Przekazane środki jak zawsze zostaną wykorzystane na polepszanie bazy dydaktycznej naszej szkoły. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.”

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.

joomla template