Strona główna Samorząd Mieszkańców Z prac samorządu Przystanek autobusowy na ulicy Siewierskiej

Przystanek autobusowy na ulicy Siewierskiej

W związku z artykułem w Dzienniku Zachodnim i licznymi zapytaniami mieszkańców z ulicy Siewierskiej oraz Smuga dotyczącymi sprawy przystanku autobusowego po prawej stronie jadąc do Kromołowa, Samorząd Mieszkańców uważał, że lokalizację przystanku, jego ewentualne przeniesienie pilotuje i złożył w tym temacie odpowiednie pisma w UM w Zawierciu radny Marcin Przybyła, który w tej sprawie interpelował na sesji  Rady Miasta… Nie do nas należy wyjaśnienie tej kwestii…

Samorząd Mieszkańców, w związku z powyższym, złożył  pismo w danej sprawie do UM w Zawierciu w dniu 5 marca 2012 r. (treść poniżej) a w dniu 13 marca 2012 r. listownie otrzymał odpowiedź zamieszczoną poniżej (pismo z dnia 8.03.2012 r.).

W chwili obecnej UM w Zawierciu oraz Samorząd Mieszkańców czeka na odpowiedź z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach w nawiązaniu do zaproponowanego rozwiązania (przesunięcia przystanku) lub na ewentualną propozycję spotkania w terenie, czyli na feralnym Przystanku… Myślę, że do dnia 29 marca 2012r, kiedy odbędzie się zebrania z mieszkańcami w Pałacyku nad Wartą o godzinie 17:00, na które wszystkich Państwa zapraszam, doczekamy się zwrotnej informacji z GDDKiA z Katowic.

Załączniki:
Pismo do Prezydenta Miasta
Pism do GDDKiA

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.

joomla template