LKS Źródło trenuje

Coraz bliżej do startu rozgrywek piłkarskich, drugiej rudny, na szczeblu „A”-Klasy” i lig młodzieżowych. Pierwsza drużyna LKS Źródło po okresie treningów na sztucznej nawierzchnia, na obiektach OSiR-u Zawiercie, powraca na boiska w Kromołowie. Za półtora tygodnia odbędzie się inauguracja wiosennej rundy, meczem derbowym, u siebie z drużyną LKS Skalniak Kroczyce. Już dzisiaj zapraszam wszystkich kibiców, na sobotę – 19.03. - na godz. 15⁰⁰, na stadion przy ul. Browar 7. Podczas okresu przygotowawczego, nasz zespół rozegrał kolejne sparingi na sztucznej nawierzchni. Z drużynami: KS Giebło 4-0, Juniorzy JSP 4-1, Piliczanką Pilica 1-4. Ostatni sparing przed meczem derbowym, podopieczni Bogdana Szadkowskiego rozegrają ze Strażakiem Przybysławice w najbliższą sobotę – 12.03. może uda się zagrać na boisku głównym w Kromołowie.

Podobna sytuacja jak z pierwszą drużyną, jest z naszymi trampkarzami. Chłopcy pod opieką Damiana Kota i Mateusza Sokołowskiego powracają na nasze obiekty. Jeszcze będą przez tydzień korzystać z gościnności hali w Cementowni, gdzie trenowali od grudnia, ubiegłego roku. Chłopcy w międzyczasie wrócili z obozu przygotowawczego z Niedzicy, gdzie spędzili cały tydzień. Oprócz treningów, chłopcy mieli również czas na relaks w Termach „Bania” w Białce Tatrzańskiej i Termach „Gorący Potok” w Szaflarach. Zwiedzili zamek w Niedzicy i śnieżny labirynt w Zakopanem. W tym miejscu chciałbym podziękować trenerom: panu Andrzejowi Kobiałce, Damianowi Kot i Mateuszowi Sokołowskiemu oraz szczególnie pani Elżbiecie Benc, za opiekę nad chłopcami. Poniżej zdjęcia z pobytu w Niedzicy.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję sponsorom wyjazdu: Państwu Elżbiecie i Piotrowi Jurczyk - firmie „INTERCOR” oraz firmom: „KONSORCJUM STALI S.A.” Zawiercie, „ELEKTRO-BAL F.H.” Ciechocinek, „MOSTY GDYNIA”, „ELEKTRO-TEL-BUD” Olsztyn, „SBL-ŻELBET” Mikołów. 

 

 

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.

joomla template