Strona główna Sport Źródło Kromołów Trampkarze LKS Źródło w Aquaparku

Trampkarze LKS Źródło w Aquaparku

W dniu 22.05.2016r. grupa zawodników - trampkarzy naszego klubu LKS Źródło Kromołów udała się na wycieczkę do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach. Razem z piłkarzami pojechały również uczennice z Zespołu Szkół Gim. Nr 6. Zostały one docenione przez panią Elżbietę Benc, pedagoga z naszej szkoły, za swoje osiągnięcia i trud wkładany w swoją pasję, jaką jest dla nich taniec. Wyjazd dla całej grupy był niezwykle udany. Spędzone trzy godziny na zjeżdżalniach, basenach, sztucznych falach, jacuzzi pozwoliło na zabawę i wypoczynek oraz przygotowanie się do najważniejszych meczów w rundzie wiosennej. W drodze powrotnej, oczywiście obowiązkowo, jak powtarza młodzież, trzeba odwiedzić McDonald’s-a. Co też uczyniliśmy. A następnie wróciliśmy do Kromołowa, gdzie właśnie rozpoczynał się pierwszy koncert z cyklu „Muzyczny Kromołów”. Wielkie słowa podziękowania należą się firmie „INTERCOR” – patronującej naszym trampkarzom. A już w czerwcu kolejny wyjazd, tym razem do Parku Wodnego w Krakowie. 

 

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.

joomla template