Strona główna Sport Źródło Kromołów Trampkarze trenują w Jastarni

Trampkarze trenują w Jastarni

Kolejny raz młodzież z naszego klubu mogła wyjechać na tygodniowe zgrupowanie połączone z wypoczynkiem. Tym razem 20 zawodników może korzystać z długiego majowego weekendu – Majówki. Po raz drugi trampkarze goszczą w Jastarni. Całość kosztów pobytu nad morzem zasponsorowali Państwo Elżbieta i Piotr Jurczyk – „INTERCOR” oraz Państwo Olga i Stefan Król – „KRÓLMET” i Urząd Miejski w Zawierciu w ramach rocznej dotacji. Koszt przejazdu, biletów pokryli rodzice chłopców.

Zarząd LKS Źródło Kromołów oraz trenerzy i zawodnicy bardzo dziękują, kolejny już raz, za pomoc finansową, która umożliwia zorganizowanie młodzieży wyjazdu na zgrupowanie.

A podczas pobytu, pod opieką trzech trenerów: Damiana Kota, Marka Surowca, Andrzeja Kobiałki oraz pod opieką pedagogiczną pani Elżbiety Benc drużyna trampkarzy trenuje na obiektach Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Jastarni, na Półwyspie Helskim. Grupa ma do dyspozycji boisko ze sztuczną nawierzchnią „Orlik”, halę sportową (w razie nie pogody), a także nowo wykonaną murawę trawiastą o wymiarach 80x45m, która powstała z myślą o reprezentacji Polski w 2016r. Międzyczasie wszyscy mają możliwość skorzystania z rowerów, zwiedzając przy okazji pobliskie miejscowości i oczywiście całą plażę do spacerów po jednej i drugiej stronie Jastarni. W pobliżu znajduje się również basen i park linowy, ale bardziej szczegółową relację przedstawią zapewne trenerzy po powrocie. 

 

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.

joomla template