Strona główna Sport Źródło Kromołów Tablica świetlna na boisku

Tablica świetlna na boisku

Po wykonaniu prac instalacyjnych oraz budowlanych (stopa fundamentowa) zamontowana została tablica świetlna na głównym boisku, gdzie swoje mecze rozgrywa LKS Źródło Kromołów. Tablicę po raz pierwszy uruchomiono podczas ostatniego meczu z KS Górnik Wojkowice, który niestety nasza drużyna przegrała. Zegar świetlny został przekazany na tereny OSiR z głównego obiektu jakim jest w mieście stadion 1000-lecia Państwa Polskiego. Na tak dużym obiekcie tablica zamontowana na koronie stadionu była zbyt mało widoczna. Zamontowana nowa, większa tablica spełnia w stu procentach swoje zadanie. Podobnie jak ta która jest dzisiaj na boisku w Kromołowie. Wstawiona po przeciwległej stronie trybun odlicza czas trwania spotkanie i wyświetla wynik. I zapewne będzie służyć wszystkim drużynom z naszego miasta rozgrywającym mecze, sparingi, zawody na terenach rekreacyjnych. Za przekazanie tablicy i montaż dziękuję Prezydentowi Miasta – panu Witoldowi Grimowi oraz Dyrektorowi OSiR w Zawierciu – panu Jackowi Latko. Chciałbym również podkreślić, że współpraca pomiędzy OSiR a LKS Źródło układa się bardzo dobrze, co podkreśla Prezes Klubu pan Kazimierz Miśta. 

 

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.

joomla template