Strona główna Sport Źródło Kromołów lks źródło - koniec sezonu 2018/19

lks źródło - koniec sezonu 2018/19

Zwycięstwo na zakończenie!

 

W ostatnim ligowym meczu nasza drużyna pokonała na wyjeździe Odrę Miasteczko Śląskie 0:1. Autorem bramki Nabil Boukarch. Jako beniaminek ligi okręgowej gr. IV  - ZINA KLASA OKRĘGOWA KATOWICE IV kończymy zmagania na 9 pozycji z dorobkiem 43 punktów. Poniżej na zdjęciach tabele z wynikami drużyn. 

Sezon był pełen wielu wrażeń raz pozytywnych, a raz tych negatywnych. Nie mniej jednak końcowy wynik naszej drużyny jest zadowalający. Pragniemy podziękować wszystkim zawodnikom i członkom zarządu klubu za trud włożony w cały sezon oraz wszystkim kibicom, którzy wspierali i zaszczycali nas swoją obecnością na meczach. 

DZIĘKUJEMY! ⚽ - Trenerzy i Zawodnicy

ZARZĄD KLUBU

W imieniu Zarządu klubu dziękujemy Trenerom: Bogdanowi Szadkowskiemu, Damianowi Kot i Markowi Surowiec, kierownikowi drużyny seniorów -  panu Markowi Łągiewce a przede wszystkim Zawodnikom - tym najmłodszym, średnim i najstarszym za poświęcony trud w sezonie piłkarskim 2018/19. Dziękujemy również Rodzicom młodych piłkarzy. Wyniki osiągnięte przez wszystkie drużyny klubowe są bardzo dobre. 

Teraz krótki czas przerwy i już w lipcu początek przygotować do sezonu 2019/20. 

Pragniemy również podziękować Dyrekcji OSiR-u Zawiercie oraz pracownikom za utrzymanie i przygotowywanie obiektów sportowych. Dziękujemy szczególnie Panom: Janowi, Witkowi i Adamowi. 

P.S. kwestia koszenia muraw to już tylko i wyłącznie NASZ PREZES - Kazimierz Miśta

 

Sukcesy sezonu 2018/19 nie byłyby możliwe gdyby nie nasi dobroczyńcy - sponsorzy. DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM. Bez Was te sukcesy, infrastruktura klubu nie byłyby możliwe do osiągnięcia i zrealizowania. 

 

DZIĘKUJEMY WŁAŚCICIELOM FIRM, PREZESOM wraz z RODZINAMI za wsparcie dla klubu

oraz

PREZYDENTOWI MIASTA - UM w Zawierciu i MSiT za przyznane dotacje

 

 

 

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.

joomla template