Strona główna Sport Źródło Kromołów Terminarz seniorzy wiosna 2021

Terminarz seniorzy wiosna 2021

Ruszają rozgrywki piłkarskie po "zluzowaniu" obostrzeń związanych z koronawirusem. Niestety rozgrywane mecze na obiekcie przy B7 będą na razie bez udziału kibiców.

Niemniej jednak zapewne wielu kibiców będzie śledzić wyniki drużyn LKS ŹRÓDŁO Kromołów.

Poniżej przedstawiam terminarz Klasy Okręgowej. W kolejnym artykule będzie terminarz naszych zdolnych juniorów grających i zdobywających doświadczenie w Klasie "B" - a jak niektórzy piszą i przyjęło się to w środowisku sportowym SERIE B.

Pierwsi na boisko wybiegną seniorzy trenera Bogdana Szadkowskiego. Już dzisiaj, już za nie całe dwie godziny, rozpoczną mecz z GKS WAWEL WIREK na boisku w Rudzie Śląskiej. Jesteśmy wszyscy ciekawi formy chłopaków i jak zaprezentują się wiosną w Katowice: Klasa okręgowa "ZINA GRUPA SPADKOWA KATOWICE-SOSNOWIEC" Grupa 4

Ciekawie zapowiada się Majówka. W weekend majowy najpierw będziemy gościć u siebie drużynę GKS II Katowice. Sama nazwa drużyny gwarantuje, że mecz będzie emocjonujący. Początek w sb 1.05.2021 r. o godz. 11.00

I po jednym dniu przerwy, już 3.05.2021 r. w pn o godz. 17.00 drużyna LKS Źródło podejmie na boisku przy B7 - HKS SIEMIANOWICZANKA Siemianowice Śląskie.

Rozgrywki nabierają temp, aby zakończyć sezon, rundę wiosenną do końca czerwca. 

Czy Mateusz Skrzypek wróci do strzeleckiej formy jaką prezentował na boisku przy B7 i w czasie wszystkich występów w barwach zielono-czerwonych. 

Zapewne bój o utrzymanie zapowiada się ciekawie jak i rozgrywki o awans do IV Ligi w grupie mistrzowskiej. 

Jutro natomiast drużyna juniorów, druga drużyna, grająca już w seniorskiej klasie rozgrywkowej, wyjedzie do Mierzęcic na mecz z liderem KLASY "B"  AP SPORT - KS STRAŻAKIEM NOWA WIEŚ. 

Jak już wcześniej wspominałem, chłopcy trenują pod wodzą trenera Michała Gajewicza. 

 

 

 

Aby umieścić komentarz należy się najpierw zarejestrować.

joomla template